Preejakulat a ryzyko zapłodnienia

Witam, mam problem na mojej dłoni znajdował sie preejakulat, kiedy chłopak wyszedł ode mnie dotknęłam nią pochwę(ręka była sucha) bylo to w okolicach 18 grudnia, zrobiłam badania beta hcg 15 stycznia, wynik negatywny mniej niz 0.1, dla pewnosci pod koniec stycznia zrobiłam test apeczny w ok godz 13, nic nie jadłam od rana i na pipetę wzięłam pierwszy mocz który "wypusciłam" wynik negatywny, jednak bolą mnie piersi od jakiegosc czasu .. czy to mozliwe ze 2 testy sie pomyliły? proszę o odp...

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ciążę można wykluczyć. Możliwe są wahania hormonalne.