Problem z nagłym osłabieniem nóg

Nagłe osłabienie nóg (łydki) tj uczucie jak przy odwodnieniu ale bez opuchlizny lub jakbym miała za ciasne podkolanówki a do tego zimne i mokre stopy. Utrudnia chodzenie. Ogólny niepokój, lekkie drżenie całego ciała, lęk że nie mogę chodzić. Miałam tak rok temu - w szpitalu nic nie wykryli -dali mg i wyszłam blada i osłabiona. Mam 27 lat, choruje na hashimoto (bez leków pod kontrolą endo) i zdiagnozowałam przewlekłą boreliozę (nie wiadomo jak długo jestem chora - czekam na leki od zakaźnika bo na pierwsze jestem uczulona i muszę czekać na wizytę). Ogólna morfologia w normie, cukier i ciśnienie ok. Ciągły niedobór ferrytyny. Co może dawać takie objawy? Poprzednio minęło samo po około 1-2 tyg. Nie pamiętam.

Szanowna Pani, objawy mogą być wynikiem chorób na które Pani cierpi. Po wyleczeniu boreliozy powinny ustąpić, jeśli tak się nie stanie to zalecam wizytę u neurologa. Proszę również systematycznie badać poziom hormonów tarczycowych. Serdecznie pozdrawiam