Ból w klatce piersiowej, blada cera, drżenie rąk i uczucie niepełnego wypróżnienia

Witam problem dotyczy mojego męża, ma 41 lat i jest otyły. Pracuje fizycznie od dłuższego czasu a szczególnie latem ma następujące problemy: Ściska piecze go w klatce piersiowej, ma uczucie że wszystko w środku mu "chodzi" czasem robi si e blady zimny drżą mu ręce i mam wrażenie że zaraz zemdleje Wypróżni się i za chwile znów ma uczucie parcia. Robił echo serca gastroskopię (miał zapalenie błony żąłądka wyleczone) kolonoskopia wykazała żylaki odbytu II stopnia. Proszę pomoc gdzie szukać przyczy

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Z zamieszczonego opisu wynika, że Pani mąż być konsultowany przez wielu specjalistów oraz miał wykonane liczne badania dodatkowe. Jeśli ich wyniki są prawidłowe, warto pomyśleć nad psychogennym pochodzeniem objawów.