Problem z pamięcią i koncentracją u 29latka

Mam problem z pamięcią i koncentracją.Trudno mi zapamiętać sekwencje zaplanowanych działań, trudno dobrze i precyzyjnie zrelacjonować zdarzenia. W poradni psychiatrycznej-wszystko w porządku, psychologicznej-testy wykazały "roztrzepanie" i chaotyczność. Neurologicznie w TK wyszło: mała torbiel pajęczynówki-do obserwacji, oraz cechy miernego korowo-podkorowego zaniku mózgu. Neurolog powiedziała, że to raczej nie jest przyczyną zaburzeń pamięci. Czy powinienem jeszcze gdzieś poszukać pomocy?

Raczej należy przestrzegać pewne kanony t.j odpowiednia ilość godzin snu, właściwe odżywienie, spacery, czas na odpoczynek i na realizacje własnych przyjemności. Pozdrawiam