Problem z zajściem w ciążę a usunięcie części szyjki macicy

Witam. 5 lat temu miałam usunięta cześć szyjki macicy z powodu podejrzenia raka szyjki macicy(zmiany w sródnabłonku czy nabłonku płaskim, już nie pamiętam) lecze się od 2 lat i nie mogę zajsc w kolejną ciąże pomimo że mam już jedno dziecko, ale nie to było przyczyną niepłodności bo już wcześniej przed zabiegiem nie mogłam zajsc w ciążę jednak lekarz uparcie twierdzi że to właśnie przez to.. Miałam robioną uż laparoskopie i jajniki mam drożne, miesiączkuję prawidłowo, jajeczkuje też jak stwierdził Pan doktor po kilkudziesieciu już usg a mimo to nie zachodzie w ciążę, mam 35lat, mój partner 38 i jest zdrowy, co może być zatem przyczyną? Dodam że w międzyczasie zdążyłam zmienić 3 razy partnerów, co zatem ze mną jest nie tak skoro wszystkie badania są ok?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym pogłębić diagnostykę u ginekologa - specjalisty endokrynologii ginekologicznej.