Problemy z koncentracją i przyswajaniem wiedzy przy diecie 1500 kcal

Mam 19lat od 5lat jestem pod kontrolą dietetyka (dieta 1500kcal = białko+węglowodany+warzywa i owoce +1 łyżeczka oliwy z oliwek na dzień). Od pewnego czasu mam okropne problemy z pamięcią i koncentracją często czegoś zapominam pojawiają się problemy z przyswajaniem wiedzy.Mimo trzymania diety nie moge schudnąć .Wyniki mam dobre (morfologia)TSH 3,2 .Czasami pojawia się szybsze bicie serca mimo braku wysiłku.Od niedawna codziennie rano boli mnie głowa w okolicy czoła przypomina ucisk.prosze o odp

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

Witam,
Dieta 1500 kcal to niestety dieta o baaardzo niskiej kaloryczności. Nie wiem jaka jest Pani aktywnosc, masa ciała i wysokość, ale przypuszczam, że podaż energii jest stanowczo zbyt niska i odczuwa Pani z tego powodu takie objawy. Dieta ta prowadzi do niedoborów i w dłuższej mierze nie da efektów, a wręcz może dać odwrotny skutek i zahamować metabolizm.

Potrzeba więcej ifnormacji, jesli jest Pani zainteresowana,
zapraszam do kontaktu:
ulewicznatalia@gmail.com