Problemy z miesiączkowaniem podczas przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych a możliwość ciąży pozamacicznej

Tabletki antykoncepcyjne Vibin zaczęłam brać wraz z pierwszym dniem okresu. Dziś jest 22 dzien cyklu i zaczynam tzw. placebo w czasie ktorych ma sie pojawic kolejna miesiaczka. Tylko, że ... ta poprzednia jeszcze mi się nie skończyła. Nie nazwałabym tego plamieniem. Raz więcej raz mniej ale w zasadzie caly czas krwawię. Czy to normalne? jakie mogą być przyczyny? nie jest to czasem ciąża pozamaciczna, zagnieżdżanie? (przeczytałam na jakiejś stronie)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Najlepszym wyjściem była by wizyta u ginekologa gdyż trudno powiedzieć co może być powodem takich objawów.