Promieniujący nerwoból w piersi

Witam, od dwóch lat borykam się z bólem prawej piersi (co jakiś czas szarpie, piecze, i często promieniuje na inne miejsca ręka, pacha itp). Z usg nic nie wychodzi, ostatnie robiłam 4 miesiące temu. Po ostatnich dolegliwościach zauważyłam że ta pierś jest mniejsza. Neurolog powiedział że to nerwoból tak dziwnie promieniujący, bo te bóle które opisałam na to wskazują, i powiedział że skoro dwa razy w roku robię usg to musiało by coś wyjść. Bardzo proszę o radę co dalej robić, boli coraz częściej.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Warto skonsultować się z lekarzem onkologiem który oceni czy w Pani przypadku jest podwyższone ryzyko choroby nowotworowej oraz zdecyduje o dalszym postępowaniu.