Prośba o interpretację wyników MR miednicy

proszę o interp. wyników MR miednicy (zaawans. procesu nowot. rak szyjki macicy płaskonabł, rogowa, G2) w miednicy widoczny twór guzowaty 44x40x30 mm. guz nacieka trzon macicy i szyjkę, i co najmniej 1/3 pochwy. jest dość konturowany, o pośredniej intensyw. sygnału w ST2 i ST1, w DWI wykazuje cechy restrykcji dyfuzji. zachowany jest waśki rąbek tkan. tłuszcz między pęcherzem a masą guza, i wyraźne pasmo t. tłusz, między guzem a odbytnicą. jajniki niewidoczne, pęcherz prawidłowy, węzł ch nie pow

Proszę w jak najszybszym czasie skonsultować się w Poradni Ginekologii Onkologicznej, niezbędne jest pobranie wycinków i podjęcie dalszych działań.