Przedłużąjące się miesiączki po cesarskim cięciu

Witam. Urodziłam 02.02.2016r poprzez cesarskie cięcie we wrześniu dostałam pierwszy "okres" i od tamtej pory każdy okres trwa 3tyg. Dodam że karmię piersią. Byłam u ginekologa i stwierdził że to jest normalne przy karmieniu czy to prawda? Czy raczej powinnam się martwić i iść do innego lub porobić jakieś badania?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze kńieczne sa badania hormonalne. Proponuje udac sie do lkearza ginekologa.