Przerzedzenie włosów i zaczerwienie skóry głowy

Dobry wieczór. Mam 22 lata. Od długiego czasu zauważyłem, że moje włosy w ogóle po bokach nie rosną i z tyłu głowy. Rosną tylko do góry. Bardzo się przerzedziły po bokach, w niektórych miejscach widać zaczerwienienia, krostki, w niektórych jakby krostki z ropką. Jak dotykam te miejsca to boli skóra głowy, piecze, skóra głowy jakby była napięta cały czas. Czy gronkowiec złocisty może mieć wpływ na to ?. Martwię się, jestem młody, boję się, że stracę włosy. Na pewno coś jest nie tak. Pomocy

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś wiecej powiedzieć. proszę koniecznie udac sie do lekarza dermatologa, po badaniu bedzie można określić odowiiednie dalsze postępowanie.