Przewlekła marskość wątroby a alkohol

Witam. Corka cierpi na przewlekla marskosc watroby, ma 41 lat, przebyla encefalopatie,, juz 2 miesiace przed nasileniem sie choroby przestala siedziec i chodzic i tak juz 9 miesiecy lezy, czy wogole ma szanse wstac i chodzic. Obecnie wyniki z krwi sa w miare dobre ale pozostaly niektore objawy encefalopatii, sztywnosc konczyn dolnych, niezborne ruchy gornych. Jak Panstwo to widza.Dziekuje za odpowiedz.Przyczyna marskosci byl alkohol.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Intensywna rehabilitacja mogłaby najprawdopodobniej poprawić zdolności ruchowe Pani córki. Warto spróbować rehabilitacji w domu pacjenta i zadbać, aby córka ćwiczyła regularnie. Obawiam się jednak, że do pełnej sprawności nie uda się już wrócić.