Przewlekłe i nawracające zapalenie pochwy

Mam problem z ciągłymi zapaleniami pochwy.Najpierw grzybica,potem w wymazie wyszła escheriha coli, po leczeczeniu antybiotykiem przez chwile była poprawa a potem znowu bakterie-staph agalactiae i haemolytias. Przy tym brak pałeczek kwasu mlekowego.Brałam już 3 antybiotyki dobrane z badania a po każdym leczeniu wychodzi nowa bakteria. Nie wiem co robić?

Aleksander Ropielewski

Należy ustalić przyczynę zwiększonej tendencji do zakażeń dróg rodnych, która pozwoli zapobiegać przyszłym infekcjom. W tym celu sugeruję kontakt z ginekologiem, ponieważ bez przeprowadzenia badania lekarskiego i być może wykonania badań dodatkowych nie jestem w stanie tego stwwierdzić