Zapytaj lekarza

1 , 0 1 3 , 0 8 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego u 23-latka

Witam, zdiagnozowano u Mnie przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego. Po każdej kuracji antybiotykowej objawy ustają, tylko do następnego stosunku po niej. Dlatego podejrzewam, że zarażam się Chlamydia trachomatis na nowo, którą wcześniej mogłem zarazić partnerkę. Tworzy się przez to błędne koło. 1.Czy osłabiona erekcja, spadek odporności, spadek libido i nawracające zapalenie prostaty są objawami zarażenia bakterią ? 2.Jakie są objawy u kobiet ? 3.Jakie badanie pozwala wykryć bakterie ?
MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Aleksandra Witkowska
79 poziom zaufania

1-tak; 2- chalmydioza pochwy u kobiet to typowa infekcja, upławy świąd pieczenie, możliwe krwawienie 3 - wymaz z pochwy/posiew moczu

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety