Przyczyna bólu stopy od kilku tygodni

Dobry wieczor! Panie Doktorze od 4,5 tyg. boli mnie prawa stopa. Bol odczuwalny jest z prawej strony. Nie posiadam obrzedku czy stluczenia. Najwiekszy bol odczuwam przy wstawaniu z lozka. Czym moze byc to spowodowane? Pozdrawiam,Justyna.

Witam,
Opierając się na Pani opisie bardzo trudno stwierdzić co jest przyczyną Pani dolegliwości. Nie opisuję Pani swojej codziennej aktywności, nie podaje Pani urazu a te czynniki mają wpływ na występowanie ewentualnej patologii. Myślę, iż powinna zrobić Pani zdjęcie RTG stopy w rzucie a-p i skośnym i udać się do specjalisty ortopedy.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu
Klinika Solumed-Ortopedia

Witam Panią,
niestety trudne będzie ocena Pani stopy bez badania lekarskiego i pełnego wywiadu - oceny aktywności fizycznej(jaki sport Pani uprawia?), dokładnej lokalizacji bólu, oceny zdjęcia RTG stóp na stojąco.