Przyczyny wysokich antyciał

Przeciwciała anty-TG anty-TG 147,39 IU/ml 0 4,11 H Przeciwciała anty-TPO anty-TPO 493,98 IU/ml 0 5,61 H Co może, być przyczyną tak wysokich antyciał? tsh jest na poziomie 6,5

Przyczyną takich wysokich mian pciał jest choroba! Nazywa się ch. Hashimoto i ma ją bardzo dużo ludzi. Należy się leczyć, z przykrością napisze,że do końca życia i tylko będzie gorzej. Własne limfocyty atakują tarczycę i w miarę postępu choroby bedzie jej mniej i trzeba będzie dawać większą dawkę hormonów.