Przyjęcie tabletki po a niedoczynność tarczycy

Witam, razem z chłopakiem postanowiliśmy, że zażyję tabletkę dzień po ponieważ prawdopodobnie pękła nam prezerwatywa. Chciałabym się dowiedzieć czy są jakieś przeciwwskazania jeśli mam niedoczynność tarczycy?

Lek. Tomasz Budlewski

Tego typu tabletka ma wiele działań niepożądanych.Sugeruje kontakt z lekarzem ginekologiem. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.