Przyjmowanie Femoden od prawie siedmiu lat

Mam 50 lat. Prawie 7 lat stosuję tabletki femoden. Z niezależnych ode mnie przyczyn przerwałam ich przyjmowanie, ostatnią wzięłam 8 stycznia br. po czym nastapiło krwawienie. Teraz jest 9 marca, od tej pory nie mam miesiączki a chciałabym wzrócić do pigułek. Kiedy znów mogę zacząć? Czy czekać na miesiączkę?

Piotr Pilarski

Możliwe że jest Pani po menopauzie. Wskazana jest wizyta u ginekologa aby wyjaśnić czy rzeczywiście tak jest.

Pozdrawiam.