Przyjmowanie Kliogestu po usunięciu macicy u 55-latki

czy kliogest mogę przyjmować 1 tabletkę co drugi dzień? Jestem po usunięciu macicy 9 lat i mam obecnie 55 lat.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę przyjmować tabletki według schematu zaleconego przez lekarza. Niestety nie znam Pani historii zdrowia oraz w jakim obecnie jest Pani stanie klinicznym żeby ocenić o ewentualnej zmianie terapii. Pozdrawiam.