Przyjmowanie leków Alventa, Alprox i Seronil po śmierci męża

Witam.Po śmierci męża stosuję 1xdziennie alventę75,do tego 0,5 mg alproxu.Po ok.1,5 roku depresja pogłębiła się.Lekarz dodatkowo przepisał mi 10 seronilu.Czy można tak łączyć te leki i jaki jest cel.Chcę czuć się dobrze,ale jestem osobą bardzo wrażliwą i nie mogę poradzić sobie z utratą męża.Dziękuję za odpowiedż.Gabriela G

Witam serdecznie,

Warto byłoby aby udała się Pani do innego lekarza psychiatry w celu konsultacji leków i dawek jakie Pani przyjmuje.
W Pani sytuacji najlepsze byłoby połączenie farmakologii z psychoterapią. Odejście bliskiej osoby jest dla każdego zdarzeniem bardzo kryzysowym - zachęcałabym do szukania pomocy również formie terapii.

Pozdrawiam serdecznie,

Anna Mochnaczewska

www.integral.com.pl