Przyjmowanie leku Femoston na problemy z miesiączkowaniem a możliwość starań o dziecko

Witam! Przez okres 2 lat miałam problemy z miesiączkowaniem ponad pół roku nie miałam okresu.U ginekologa została mi przypisana luteina, która nie pomogła oraz Cyclo-Progynova- mam za małe endometrium.Lekarz stwierdził , że trzeba przepisać tabletki anty. Chciałam to skonsul- udałam się prywatnie do Krak. Tam ginekolog przepisał mi Femoston i dostaje reg. miesiączki.Czy mogę w czasie leczenia starać się o dziecko i czy mogę mieć z tym problem?Ile czasu bede musiala przyjmować te leki?Pozdrawiam

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Ciąża jest jedną z sytuacji, przy których należy natychmiast odstawić lek. Proszę porozmawiać z lekarzem, kiedy można bezpiecznie zacząć starania o dziecko.