Przyspieszenie miesiączki a Primolut

Witam. Na ostatniej wizycie zostały mi przepisane tabletki primolut nor na przyspieszenie miesiączki. Niestety okres kolidował z moim wyjazdem a na tabletki antykoncepcyjne było już za późno. Niestety po 3 tabletkach wystąpiły u mnie różne skutki uboczne i musiałam odstawić tabletki. Miesiączkuję regularnie. Czy te 3 tabletki wpłynęły na mój cykl? Jeśli tak to czy to opóźni okres czy przyspieszy ? Jeżeli tak to o ile? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest przewidzieć reakcje organizmu na zastosowane tabletki hormonalne. Proponuję udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.