Pulsujący ból w prawej łydce

Witam. Od kilku dni boli mnie w prawej łydce ból jest staly pulsujący nie mogę przez to chodzić strasznie utykam. Nie miałam żadnego urazu. Bol potęguje od stopy. Mam 19 lat , nie mam siedzącego trybu pracy jestem ciągle w ruchu. Do tego od kilku dni boli mnie serce ból jest intensywny. Proszę o radę.

Czasami dochodzi do tzw uszkodzenie głowy przyśrodkowej mięśnia brzuchatego łydki nie wiąże się to zwykle z jakimś ewidentnym urazem . Żeby to wykluczyć należało by ocenić łydkę w badaniu ultrasonograficznym