Pulsuje mi brzuch: czy mam powody do niepokoju?

Witam. Mam pytanie, które mnie niepokoi i nie jestem pewna, czy wszystko jest dobrze mimo, że lekarz mówił, że to normlalne. W dalszym ciągu nie wiem co to jest. Od wczorajszego południa bez przerwy pulsuje mi brzuch. Nic nie czuję, lecz gdy tylko położę się na plecach i patrzę na brzuszek, to widz jak podskakuje tak, jakby serduszo biło w rytmiczny sposób. Czy to jest zdrowe i normalne? Czy może czymś grozic? Bardzo proszę o odpowiedź, bo się strasznie niepokoję. Jestem w 20 tygodniu ciąży.

Witam serdecznie.
Jeżeli w badaniu ginekolog nie widział niczego niepokojącego to nie ma powodów do obaw. Być może pulsowanie, które Pani obserwuje pochodzi z Pani aorty co też nie jest niczym niepokojącym. Zatem proszę być spokojną.
Pozdrawiam.