Rak brodawkowaty tarczycy po strumektomii obustronnej

Dzień dobry! W 2013 r. przeszłam strumektomie obustronną tarczycy, wynik hist-pat. wykazała raka brodawkowatego tarczycy. W 2013 i 2014r. miałam jodowanie. Kilka dni temu miałam kontrolnie robione usg tarczycy, które po lewej stronie wykazało izoechogenne ognisko wielkości 8x4mm - przytarczyca?? Proszę powiedzieć o czym może świadczyć taka zmiana? Czy jest to coś poważnego? Czy jest to rzecz do leczenia operacyjnego? Bardzo proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję!

Jeśli określa się tą zmianę jako prawdopodobnie przytarczyce, ma jednorodną budowę, typową, bez podejrzeń patologii to nie ma powodu do niepokoju, gdyż takie struktury anatomiczne są normalne.