Ranne ataki snu u 22-latka

Witam serdecznie! Moim problemem z którym przeszedłem tutaj do państwa, są ranne ataki snu. Jak coś zjem na śniadanie to strasznie chce mi się spać. Zaznaczę, że jeżeli mam wolne od pracy (praca siedząca) to w trakcie sniadania objawów nie ma. Jestem po operacji endoskopowego wycięcia worecza żółciowego, trzustka została uszkodzona poprzez złogi wysypujące się z woreczka żółciowego. Śpię 5-6 godzin w nocy, a czasami zdaży się 2 godziny w dzień jeżeli nie potrafię tego zachamować. Uprawiam sport.

Bardzo mało danych w opisie problemu
Proszę porozmawiać z lekarzem rodzinnym być może trzeba skontrolować poziomy cukru - pisze Pan ,ze w czasie posiłku nie obserwuje Pan objawów.
Lekarz zdecyduje czy należy udać się do neurologa ( narkolepsja ?) lub psychiatry (objaw depresji ?).

Pozdrawiam