Rezonans magnetyczny i dyskopatia

Ok7 lat temu wbadaniu rezonansu mam stwierdz dyskopszyjna.cwiczeniami celownymi wkregi szyjnepoprawilem stan.mam objawy dretw nie codzie a czasami podczas snu nie uprzykrzajace zycia.gdzies od1r zaczelem czuc objawy korzeniowe na wysokosci piersiowego i ledzw.objawyczucie opaczne wlewej piersi przykre odczucie,lekkie palenie wposladku do pachwiny bez boli kregoslupa.ostanio przez 30dni biegalem 20x10km i od okolo 2 tyg mam te objawy wledzw i piers..zaprzestalem bieg objawy maleja czy mina?

Widać, że nie konsultuje Pan swojej aktywności z fizjoterapeutą sportowym. Przy tak intensywnej aktywności jest to niezbędne.
Pozdrawiam, Paweł Czarnocki