Robienie przysiadów po operacji skoliozy

Witam, jestem 3 tygodnie po operacji skoliozy z 62 stopni na 28 stopni, czuje się dobrze i normanie juz funkcjonuje. Cchciałabym zapytać czy mogłabym robić same przysiady? Czy uszkodzilabym sonie kregoslup? Proszę o pilną odpowiedz

Witam.

Poczekałabym jeszcze kilka dni.
Potem proszę zacząć od powolnych półprzysiadów (uginać nogi tylko trochę) i jeśli po 3-4 dniach nie pojawią się większe objawy bólowe - można zacząć robić przysiady.

Pozdrawiam