Rozbicie i myśli samobójcze po rozstaniu

Witam,mam problem nie radzę sobie z tym że rozstałem się z dziewczyną,mam myśli o śmierci.Jestem totalnie rozbity,na dodatek pozwała mnie do sądu o nękanie jej.

Dzień dobry,

Proszę udać się do np.: Poradni Zdrowia Psychicznego (w ramach NFZ), gdzie uzyska Pan stosowną pomoc.

Witam. Podane przez Pana objawy wskazują na zaburzenia depresyjne, które mają podłoże psychologiczne i dlatego sugerowałabym żeby skorzystał Pan z pomocy psychologa i psychiatry. Proponuje Panu zdobyć jakieś zainteresowania. Może wystarczy jak zapisze się Pan na siłownie, umówi ze znajomymi. Zajmie Pan swój czas oraz uwolni myśli od byłej dziewczyny. Jeśli rozstaliście się, i nie chce utrzymywać z Panem kontaktu, należny się z tym pogodzić. W ten sposób okaże jej Pan szacunek.