Rozmaz krwi u 7-miesięcznego syna

WITAM. ODEBRAŁAM WYNIKI ROZMAZU KRWI 7 MIESIĘCZNEGO SYNKA. PRÓBUJE ODCZYTAĆ TE WYNIKI, W MOIM MNIEMANIU SĄ NIE W NORMIE CO TO OZNACZA: LY 47,3 3,7 MO 6,3 0,5 GR 46,4 3,7 EO >0,7 I TO JEST NA WYNIKU WYTŁUSZCZONYM DRUKIEM DO TEGO LABORANTKA NAPISAŁA JESZCZE TO DLUGOPISEM (ZUPELNIE NIE WIEM CO TO OZNACZA) P-2 S-25 K-2 L-70 M-1 KATAR TRWA OD PIĄTKU 14.02.13 CRP JEST

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie zamieściła Pani pełnego opisu, w w tym wyniku CRP. Podane wyniki morfologii są jednak prawidłowe dla dziecka w tym wieku. Dopisane długopisem skróty to rozmaz ręczny metodą Schillinga. Wynik także jest prawidłowy.