Uczucie bólu w klatce piersiowej, kłucie w przełyku, nudności

Witam od dłuższego czasu czuję się źle. Chodzę do lekarza ale nic nie pomaga dostaję jakieś leki na grypę. Mam uczucie czegoś w klatce piersiowej ból kłujący w przełyku/krtani słuch mi sie pogorszył. Miewam nudności i mam powiększony lewy węzeł chłonny szyi. Zrobiłam morf. proszę o interpretacje- WBC-6,3, NE%37,6 LY%47,3 MO%8,2 EO%4,9 BA%1,7 NE

Od kiedy zauważyła Pani pogorszenie samopoczucia? Dolegliwości są dość niespecyficzne więc należałoby przeprowadzić dokładne badanie fizykalne i zebrać wywiad. Jeśli chodzi o wyniki morfologii, poziom leukocytów (WBC) jest prawidłowy, również wartości bezwzględne poszczególnych krwinek. Myślę że warto byłoby wykonać kilka dodatkowych badań jak CRP OB