Rozwolnienie po zjedzeniu jajek

Moja dolegliwość to rozwolnienia zwykle jednorazowe po jedzeniu, niemal zawsze po zjedzeniu jajek.

Zachęcamy do wykonania testów na nietolerancje pokarmowe w klasie IgG. Testy są bardzo łatwo dostępne i możliwe do wykonania w domowych warunkach. Zalecamy odstawienie jajek. Jeżeli dolegliwości występują tylko i wyłącznie po nich, prawdopodobnie przy eliminacji ich z diety problem zniknie.

Poradnia Dobry Dietetyk Toruń
tel. 887 433 444

Witam.Najlepszym rozwiązaniem byłoby wykonanie testu na nietolerancje pokarmowe.Proponowałabym także odstawienie jajek na jakiś czas i sprawdzić czy dolegliwości ustąpią jeżeli tak to należy je wyeliminować je z diety.
Pozdrawiam Monika Konieczna
twojdietetyk11@wp.pl

Witam.Proponuję wykonanie testu na nietolerancje pokarmową. Zachęcam także do odstawiania na jakiś czas jajek i sprawdzić czy po odstawieniu ich problem ustąpi , jeżeli tak najlepiej je odstawić.
Pozdrawiam
Monika Konieczna
twojdietetyk11@wp.pl