Ruch postępowy i objętość w badaniu nasienia

Mężczyzna 32 tata, Warszawa. Witam! Proszę o interpretację wyniku badania nasienia. Objętość ml 6, ph 8, komórki spermatogenezy( wpw) 1-3, inne elementy tkankowe ( wpw) ertocyty świeże 0-1, żywotność % ruch postępowy 90,ruch oscylujący 5, żywotność po 3 godzinach % ruch postępowy 75, ruch oscylujący 10, po 6 godzinach ruch postępowy 55, oscylujący 15. po 24 godzinach ruch postępowy 10. oscylujący25, ilość 1ml (mln)52 patologia 11,60. jaka jest szansa na zajścię w ciąże przy takich wynikach?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę z powyższym wynikiem udać się do urologa. Przedstawione wyniki są niezbyt czytelne.