Ryzyko przytycia po odstawieniu thermogeników

Witam, Od ok 3 lat biorę thermogeniki (od ok roku jest to ThermaCuts z tyrozyną), ale nie wiem tak naprawdę czy działają na mnie - jestem szczupła, ale też sporo ćwiczę i zdrowo się odżywiam (kiedyś miałam lekką nadwagę). Chciałabym odstawić te tabletki, ale obawiam się, że przytyję. Czy przestając je brać mogę przytyć, czy mój metabolizm zwolni, a może po taki czasie regularnego przyjmowania organizm się przyzwyczaił i nie reaguje? I czy odstawiać stopniowo czy z dnia na dzień?

Witam, tak długi czas stosowania tego preparatu mógł zadziałać dwojako (niestety będę gdybać, gdyż brakuje rzetelnych badań długoterminowych potwierdzających skuteczność tych preparatów): albo wpłynął na "podkręcenie" tempa metabolizmu, w co szczerze bardzo wątpię, lub też bardziej wpłynął na pani poczucie, ze to tempo metabolizmu się przyspieszyło. Dla zachowania jednak bezpieczeństwa, proszę wycofywać się stopniowo z tych preparatów, przy wysokiej aktywności fizycznej, którą Pani utrzymuje, nic niepokojącego z masą ciała nie powinno się wydarzyć.

Serdecznie pozdrawiam

Rujnuje Pani swoje zdrowie stosując tego typu specyfiki i na pewno zaburza Pani swój metabolizm. Niezależnie od tego czy Pani przytyje, czy nie proszę to jak najszybciej wyrzucić.

Witam. Również uważam że powinna Pani odstawić jak najszybciej te tabletki, bo szkodzi Pani zdrowiu i na pewno spowalnia metabolizm.Pozdrawiam