Seks bez zabezpieczenia, przezroczysty śluz po wypróżnianiu a ryzyko ciąży

26 wrzesnia 2013 dostalam okres. trwal 6-7 dni. 5 pazdziernika uprawialam stosunek bez zabezpieczenia. nie byl to moj pierwszy taki stosunek bez zabezpiecznia wytrysk nastapil poza mna. w poniedzialek zaczal mi sie przezroczysty sluz. po wyproznianiu obserwuje ciagnacy sie przezroczysty sluz,. pojawia on sie zwlaszcza wtedy. dzis odczuwam lekkie bole w plecach i w piersiach. czy moge podejzewac ciaże czy owulacje?cykl mam 28 dniowy.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Objawy raczej sugerują owulację jednak nie można wykluczyć ciąży gdyż stosunek bez zabezpieczenia przed owulacją może prowadzić do ciąży.