Senność, brak ochoty na seks, wahania nastrojów, zawroty głowy i problemy z koncentracją

Witam , Mam 21 lat i ciągle czuje się senna , mąż ma do mnie pretensje bo nie mam ochoty na sex od kąd urodziłam dziecko ( 2 lata) ciągle mam wahania nastroju raz jestem wesoła a raz płacze nie wiadomo z jakiego powodu, ostatnio zauwazylam ze mam zawroty glowy i problem z koncentracją jak i również z pamięcią. proszę o pomoc Marta

Dzień dobry!

Proszę skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu, a następnie podążać za jego wskazówkami co koniecznych badań i wizyt u kolejnych specjalistów.

Pozdrawiam!

Proszę się skontaktować z lekarzem. Podobne objawy mogą być zarówno objawami stresu, przemęczenia, ale mogą także być sygnałem choroby (np depresji czy nerwicy). Na pewno jest to sygnał, że potrzebuje Pani jakiejś zmiany.
Warto także przyjrzeć się stopniu Pani satysfakcji z życia, spełnienia Pani potrzeb i oczekiwań, samoocenie czy poczuciu realizacji w życiu. Deficyty w którejś z tych sfer mają znaczący wpływ na samopoczucie i funkcjonowanie.