Senność i bóle pleców po współżyciu w dni płodne

zapytam wprost ! wspołżyłam ze swoim meżczyzna 3 i 5 pażdziernika ( gdzi wypadaly dni płodne ) a od kilku dni mam bole pleców, jakas senna jestem, zbiera mnie na jakies mdłości czy jak to tam ujaść i moj sluz jest jakis dziwny... po jakim czasie w krwii wyjdzie ze jest jakis slad ciazy?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Proponuje zacząć od testu ciążowego z moczu w terminie planowanej miesiączki.
Test beta-hcg z krwi powinien wyjśc dodatni w 4 tygodniu ciąży (liczonym od ostatniej miesiączki).