Silna bolesność barku a leki przeciwbólowe

mam silny ból barku prawego,karku do całej ręki.leki p/bólowe nie pomagają .pali,,ogniem,,.jestem po operacji kręgosłupa szyjnego c6/c7przepuklina 7mm uszkodzeniem korzeni nerwów rdzeniowych.operacja była 25.11.2015r.mam założony implant i stabilizator.kontrolny rezonans nie wykazał przesunięcia stabilizatora i implantu.mam jeszcze 2 przepuklinę na poziomie c4/c5 z uciskiem na worek oponowy-3mm z modelowaniem worka oponowego i tak samo na c5/c6 -5mmi konfliktem tarczowo korzeniowym.

Magdalena StusiĹska

Najprawdopodobniej ból wiąże się z pozostałymi przepuklinami. Należy skonsultować się z neurologiem w celu skierowania do poradni leczenia bólu.