Silne bóle bezucha, pleców i zgaga

Witam mam bole brzucha raz na dole raz do góry i stylu ka dole pleców oraz zgagę. Miałam juz robiona gastroskopie wyszlo ok tylko podejrzenie o dyslepsie miałam robione badanie moczu bylo z infekcja i dwa razy usg brzucha nic nie wykazalo tylko naczynniak wątroby 9mm mam bol głowy pieczenie oraz ucha lekarz powiedzial ze może mnie przewialo wiem co mi jest i jakie badanie mogę wykonać może baklery nowotworowe w dalszym ciagu nie ma przyczyny moich boli. Cytolog. Tvs.usg piersi jest wszystko ok

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. proponuję kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.