Silne bóle brzucha i zmiana koloru napletka

Witam Mam problem mecza mnie silne bóle brzucha oraz moj napletek jest koloru fioletowego a nie rozowego czasami tak mnie boli ze az mam zawroty glowy.Prosze o rade co to moze byc i czym moze byc spowodowane.Pozdrawiam

Witam! Jeżeli chodzi o kolor napletka to może wynikać on z zaburzeń krążenia i zastoju krwi w tej okolicy. Myślę że warto wybrać się do urologa, który będzie miał możliwość wykonania usg i bezpośredniej oceny takiego stanu rzeczy. Silne bóle brzucha mogą wiązać się natomiast zarówno ze stanami zapalnymi jelit jak i chorobami samych jąder. Przede wszystkim radziłabym udać się do lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu dokładnego badania zdecyduje o dalszym postępowaniu.