Silne bóle i kłucia w obrębie kręgosłupa
Dzień dobry. Od pewnego czasu mam silne bóle i kłucia w obrębie kręgosłupa, krocza i podbrzusza. Oto wynik rtg kręgosłupa lędźwiowego: Umiarkowana dyskopatia i zmiany zwyrodnieniowe na poz. L4/L5 i L5/S1. Lumbalizacja i niespojenie łuku kręgu S1. Czy stąd mogą wynikać dolegliwości bólowe? Z góry dziękuję za odpowiedź.

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania
Opisane zmiany mogą powodować dolegliwości bólowe, sugeruję wizytę u neurologa lub ortopedy.
Pozdrawiam