Silne bóle stawowe kobiety po 70. roku życia

Witam, moja mama jest 70 letnią kobietą, w ostatnim czasie dostała silnego bólu stawowego lewej nogi. Po konsultacji lekarskiej, otrzymała zastrzyki: Aglan i Dexaven (5 dni), po nich czuje zdecydowaną poprawę, jednak jest osłabiona i czuje przysłowiowe "nogi jak z waty", czy to jeden ze skutków ubocznych ? czy wymaga dalszej konsultacji lekarskiej?

Piotr Pilarski

Może to być skutek uboczny jednak warto udać się do lekarza rodzinnego aby zbadać dokładnie w czy rzecz.

Pozdrawiam.