Silny ból ramienia a ugryzienie przez kleszcza

Witam od dłuższego czasu mój syn ma silny ból ramienia-nie pomogły zastrzyki ani blokada-wcześniej miał kleszcza- czy może to mieć związek z kleszczem- jeśli tak to jakie należy wykonać badania-proszę o wyjaśnienie-pozdrawiam

Szanowana Pani, są to badania z krwi w kierunku boreliozy. Proszę z tymi podejrzeniami zgłosić sie do pediatry - on wypisze skierowania na odpowiednie badania. Pozdrawiam