Skąpa miesiączka i negatywne testy ciążowe a prawdopodobieństwo ciąży

Witam. 3 tygodnie temu dostałam okres lecz był skapy niz zwykle , 2 dni mocno krwawilam a ostatnie 2 dni tylko brazowy śluz. Cykle mam 32 dniowe i okres dostałam dzień wczesniej. Od tamtego czasu zrobiłam 4 testy ciążowe i kazdy wyszedl negatywny. Dodam, ze od 2 miesiecy mam problem z nawracajaco grzybica pochwy. Z chłopakiem stosuje tylko stosunek przerywany. Czy moge być w ciąży?

Witam,

Przy stosunku przerywanym ryzyko ciąży jest zwiększone.
Nie napisała Pani, w którym dniu cyklu odbył/odbyły się stosunki.
Jednak jeżeli przez 3 tygodnie od ostatniego okresu nie było stosunku i testy są negatywne to ryzyko ciąży jest niewielkie.

Jednak zalecałabym badanie beta HCG z krwi (test ciążowy miarodajny) - dla pewności, ponieważ odpowiedź na Pani pytanie jest dosyć trudna bez szczegółowych danych.

Pozdrawiam

Milena Lubowicz

4 testy ciążowe praktycznie wykluczają ciążę.
Pozdrawiam