Skolioza I stopnia z rotacją kręgów u 41-latki

skolioza I stopnia wg Grucy zrotacją trzonu kręgów Kąt Barge ,a zmniejszony i Fergusona zwiekszony z poziomym ustawieniem kości krzyżowej Linia George ,a o regularnuym łagodnym przebiegu poza tym wczesne zmiany zwyrodnieniowe Mam ból w plecach nie moge lezec jak spie na bogu bo czuje ogien po prawej stronie i kujący ból jak bym miała cos z nerkami albo z jajnikami lecze sie na wszystko juz niewiem co to jest nieraz nie moge sie podnies ani chodzic A mam 41 lat wynik watroby alat 63

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane w wyniku zmiany kręgosłupa jak najbardziej mogą odpowiadać za opisane przez Panią dolegliwości bólowe. Tak naprawdę przyczyn takiego bólu może być jednak wiele, w tym także choroby nerek czy też układu rodnego. Sugeruję zatem konsultację z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.