Skrzepy krwi w miesiączce a planowanie ciąży

Czy to normalne, ze przy miesiaczce pojawiaja sie skrzepy krwi? Okres mam bardzo krotki - 2 dni, regularny i nie obfity. Nie pojawialy sie one nigdy wczesniej, poza okresem, gdy bylam w ciazy i mialam krwiaka (stracilam dziecko w 5miesiacu ciazy, bylo to kilka lat temu). Krwawilam 4 miesiace a krwiak nie chcial sie wchlonic. Troche sie martwie bo planujemy starac sie o dziecku w niedalekiej przyszlosci. Czy powinnam wykonac jakies konkretne badania w moim przypdku?

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wszystkim konieczna konsultacja lekarza ginekologa, sadze ze warto jest wykonać badania hormonalne oraz usg