Skurcze macicy, bolesność podbrzusza i jajników

hej, mam problem... bo chce bardzopartnerem zajsc w ciaze a od ostatniego stosunku bez zabezpieczen minelo ponad 3 tyg a po 2 tyg zaczelam miec skurcze od czasu do czasu albo bole to byly w podbrzuszu i jajniki mnie bolaly, zwracalam po alkoholu kazdym, bola mnie piersi od 2 tyg sa nabrzmiale i troszke urosly, mam ogromny apetyt nawet przed samym snem, jestem ospala i zmeczona a slodycze wchodza jak woda od czasu do czasu boli mnie glowa. okres spoznil mi sie 5 dni kiedy dostalam a trwa 4 dni

Lek. Katarzyna Szymczak

Aby wykluczyć lub potwierdzić ciążę, radze wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam