Skuteczność antykoncepcji hormonalnej Diane

Witam mam pytanie od 2 miesięcy przyjmuje tabl Diane na trądzik ale również maj,ą działnie antykoncepcyjne i moje pytanie jest takie czy jest taka mozliwosc abym przesuneła miesiączkę albo wogóle nie miała jej w tym miesiącu jak mam to zrobic tabl mam, a wizytę u ginekologa po terminie jej otrzymania prosze o poradę i czy nadal skuteczność antykoncepcji nie uległa by zmianie?

Aby wyeliminować w tym miesiącu krwawienie z odstawienia może Pani wziąć dwa opakowania tabletek bez 7 dni przerwy. Jeśli stosuje Pani tabletki bezbłędnie, ochrana antykoncepcyjna jest zachowana.