Śluz z domieszką krwi u 32-latki

Witam, ostatni okres miałam ok 23.listopada (wcześniej od 16.11. plamienia które zazwyczaj mam kilka dni przed okresem). W 10 dniu cyklu (3 grudnia) pojawiły się lekkie bóle podbrzusza i płodny śluz z małą domieszką różowej krwi. Pomyślałam że to owulacja. Dziś - 10 grudnia - tydzień od owulacji - pojawiło się jasnoróżowe krwawienie - na papierze toalet. i po wprowadzeniu palca do pochwy. Na okres chyba jeszcze za wcześnie. Mam też HPV i cyt. LSIL.Wizytę u gin. mam w styczniu. Czy to coś złego?

Aleksander Ropielewski

Najpewnej nie ma powodu do niepokoju, jednak bez przeprowadzenia badania ginekologicznego nie mogę tego stwierdzić jednoznacznie. Jeżeli plamienie będzie się utrzymywać prosze skontaktować się z lekarzem.