Spóźniający się okres, pieczenie w pochwie, ból podbrzusza i częste oddawanie moczu

Witam serdecznie mam pytanie spoznia mi sie okres normalnie mam w okolo 26 dniu cyklu dzis jest 30 dodam ze jajeczkowanie rowniez mialam pozniej niz zwykle o jakies 3-4 dni. wczoraj wykonalam test ciazowy ale wynik byl negatywny poza tym odczuwam pieczenie w pochwie i wystepuje delikatny serkowaty sluz ale minimalny dodatkowo martwi mnie bol w podbrzuszu i dosc czeste oddawanie moczu. Co to moze oznaczac? dziekuje za odpowiedz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane infekcją układu moczowo-płciowego. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.